Homeopatická poradna Olomouc

AUTOPATIE

foto

Homeopatická poradna Olomouc

AUTOPATIE

foto

Co je autopatie

Autopatie je celostní metoda celkového pozitivního ovlivňování lidského organismu od jeho spirituální sféry, přes psychiku až po fyzické problémy.

Autopatie navrací člověku jeho vitální sílu do původní rovnováhy, podporuje imunitní systém, aby sám uzdravil tělo, vylaďuje na optimální úroveň energetický, psychický i fyzický stav člověka. Je bezpečná, nemá žádné vedlejší účinky a lze ji kombinovat s jakoukoliv jinou metodou, to znamená, že se využívá i v případě, kdy klient podstupuje léčbu klasickou medicínou.

Autopatie dokáže povzbudit vlastní obranné síly organizmu takovým způsobem, že se organismus dokáže vypořádat s jakoukoliv akutní či chronickou nemocí tak, že lze dosáhnout úplného a trvalého vyléčení. Je mimořádně účinná zejména při chronických, obvyklými metodami nezvládnutelných, dlouhodobých potíží.

Autopatie je ideální léčba vhodná pro každého od novorozeněte po dospívající, dospělé muže a ženy všech věkových kategorií, autopatií se dnes léčí již celé rodiny.

Autopatie léčí člověka jako celek, všechny jeho potíže. Nemoc, ať už duševní či fyzická, vzniká jako porucha centrálního řídicího systému v člověku, zvaného „vitální síla“. V organismu pak vzniká disharmonie a člověk onemocní.

Prostřednictvím autopatie se navrací organismu na principu rezonance jeho původní zdravé vibrace, původní frekvenční vzor a tak se organismus sám nakonec uzdraví a získá energii na obranu před vnějším stresem.

foto

+420 608 225 626

Mgr. Iveta Šťastná, Politických vězňů 359/2, 779 00  Olomouc - Neředín
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


© 2018 | HV